Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: doporučení-Babysitting  (Přečteno 31055 krát)
Leee



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Leden 27, 2010, 10:53:37 pm »

Zdravím všechny!Stěhuji se v únoru z Belgie do Warngau(nedaleko Holzkirchenu) a ráda bych chodila v týdnu na výuku NJ.Mám děvět měsíců starou holčičku a jednou týdně-tak na 4hodiny bych ji potřebovala pohlídat....Doporučíte mi někoho vyzkoušeného?V Belgii jsou často chůvy-které hlídají i menší skupinku dětí(5,6 dětí)....což mi přijde fajn,že si prckové pohrají společně-ale nevím zda něco podobného je i v Německu ???díky za případná doporučení.
Helena
Zaznamenáno
Nadka



Karma: -17
Příspěvků: 23


« Odpověď #1 : Únor 02, 2010, 05:57:34 pm »

Ahojky,
Tagesmutter urcite nejaku najdes cez internet. Ale my ked sme byvali v Puchheime, blizko Mnichova, tak pri nastahovani a potom aj po narodeni syna, sme dostali od Gemeinde prospekty o Nachbarschafthilfe. A tam prave bolo aj hlidani deti, Postrazili deti matkam,kym si ony potrebovali nieco vybavit. Niekde ani nepotrebovali dopredu to nahlasit. Dni a casy mali pevne stanovene. Takze mozno aj vo Warngau mozno nieco take najdes.

Ahoj Nada.
Zaznamenáno
marsil



Karma: 4
Příspěvků: 61



« Odpověď #2 : Únor 03, 2010, 01:02:50 pm »

Ahoj psala jsem Ti zprávu,kde jsem se Tě ptala zda potřebuješ hlídání na dopoledne,odpoledne či večer :-) tak mi kdyžtak napiš. Martina
Zaznamenáno
marsil



Karma: 4
Příspěvků: 61



« Odpověď #3 : Únor 04, 2010, 08:12:10 am »

Ahoj nějak mi nejde ti odepsat na ten email. Napiš mi ještě jednou na marsil[zavináč]centrum.cz,ale ne přes Mnichov.de protože to nějak blbne..kdyby to nešlo tak mi tady nechej zprávu. Dík
Zaznamenáno
Leee



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #4 : Únor 04, 2010, 12:24:13 pm »

Zkusila jsem to poslat jeste jednou a snad to doslo....Az budu prestehovana.tak si poridim SIMku a dam ti na sebe tel.cislo-to bude spolehlivejsi domluva  :)diky H.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Island.krajane.cz © 2014
Z Islandu o Islandu, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, cestování a studiu na Islandu.

Odkazy