Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Hotelu  (Přečteno 13267 krát)
Beckmann2019



Karma: -1
Příspěvků: 4


« : Únor 07, 2020, 12:12:32 am »

Zdravim,

spolehlivým, komunikativním lidem s dobrou znalostí mluvené němčiny a angličtiny organizačními schopnostmi nabízíme ihned volné pracovní místo v Hotelu ve městě Unterschleissheim.

Pracovní náplň: vítání klientů, telefonické vyřizování rezervací, organizace plynulého provozu hotelu a práce na Pc.

Kdo by měl opravdu zájem o tuto práci a je vlastníkem §34a může poslat životopis  na můj novej email Beckmann[zavináč]post.cz

Chci zdůraznit že jsem jen zprostředkovatel a co se týče platu a vše co se týče smlouvy se probírá pak přímo osobně s majitelem Firmy.Sám v Hotelu dělám už pár měsíců a jsem velice spokojený.

§34a proto, protože Firma u které pracuji se zabývá  Service a Security a proto bez toho paragrafu to nejde.

Prosím kdo má zájem tak pište jen na můj email.
Zde neodpovídám.Děkuji


Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Island.krajane.cz © 2014
Z Islandu o Islandu, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, cestování a studiu na Islandu.

Odkazy