Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Niekto v Drazdanoch?  (Přečteno 152038 krát)
kristar83



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Prosinec 14, 2008, 10:40:53 pm »

Ahoj,

od februara 2009 by som mala castejsie pobyvat v Drazdanoch a rada by som spoznala milych ludi z ceskej a slovenskej komunity.
Budem rada, ak sa ozvete; inak budem mat pocit, ze som tam snad jedina. :-)

Kristina
Zaznamenáno
uhugo



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Prosinec 16, 2008, 12:43:58 am »

Ahoj,
čtenost vlákna naznačuje, že jediná nebudeš, ale k odpovědi se zjevně nikdo nemá. No tak teda já  Mrknutí . Když budeš potřebovat nějaké praktické info nebo vylepšit sociální život, jsem k dispozici. Rovněž tě můžu představit svým (dvěma) česko-slovenským přátelům, na rozdíl ode mě jsou opravdu milí  Vyplazuji jazyk .
Někdo další by tu nebyl? Přidejte se.
Zdraví uhugo.
Zaznamenáno
kristar83



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Prosinec 19, 2008, 10:45:24 pm »

Vdaka za odpoved a motivacny charakter prispevku :-D.. urcite sa ozvem. :-)
Co robis v Drazdanoch?
Zaznamenáno
uhugo



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Únor 01, 2009, 09:10:04 pm »

Sorry, jsem to tu nějak přestal sledovat... Když budeš chtít, ozvi se na mejl (je v profilu).
Zaznamenáno
michala.kazi



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #4 : Květen 28, 2009, 12:07:26 pm »

Ja myslim, ze nas je tu docela dost, jen se nezname,ale i na toto forum kouka dost lidi,jen nikdo nic nenapise. Tak ja jsem se dnes doslechla, ze  je v drazdanech skupina, ktera si rika rakosnicek jsou to cesi a slovaci a schazeji se kazdou stredu. Tak se zatim mejte a jen nekoukejte ale i piste.
Zaznamenáno
Lenickaaaaa



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Červenec 30, 2009, 02:47:21 pm »

ja by som tiez rada stretla par slovakov alebo cechov. kolki tu tak dlhodobejsie zijete?
Zaznamenáno
Anetuliiik



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Srpen 08, 2009, 07:40:29 pm »

Ahoj všichni, já jsem teď nově taky v Drážďanech...zatim tam skoro nikoho neznám....poznat nějaký čechy nebo slováky by bylo fajn...Úsměv)
Zaznamenáno
michala.kazi



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #7 : Říjen 27, 2009, 01:44:02 pm »

Nazdarek lidicky, tak po dlouhe koukam  a trosku se to tu rozrusta, to je super.Rada poznam nove lidi v drazdanech, tak pokud budete chtit  napsat na email michala.kazi[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #8 : Říjen 27, 2009, 02:02:28 pm »

Nečekal bych až že se náhodou někdo ozve. Když už tady napsali tak jim zkus třeba napsat osobní zprávu, přijde jim to rovnou na email  Mrknutí
Zaznamenáno
trikonos



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Listopad 11, 2009, 04:03:04 pm »

Zdravím všechny,zatím ještě bydlím v ústí nad Labem,ale do roka bych se chtěl odstěhovat do Dráždan abych to měl blízko do ústí.Pracuji ve společnosti Mc Donalds a práce mi vyhovuje,proto bych  šel do Dráždan s tím že bych tam rovnou nastoupil opět do Macu.Rád bych se proto zeptal jestli někdo z vás nemá podobné zkušenosti či snad by mohl poradit co a jak.Třeba bydlení,zvyky,doprava,platové podmínky či tamní mentalita.Jakékoliv informace jen uvítám,děkuji.Rád bych se také s některými z vás seznámil a později i setkal.Popřípadě vezmu za vděk i informacemi na mail a to je Novyemailicek[zavináč]seznam.cz Mrknutí
Zaznamenáno
patrik83



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #10 : Květen 30, 2010, 05:02:30 pm »

CAUTE PRAVE TERAZ BYVAM V DRAZDANOCH A RAD BY SOM SPOZNAL NEJAKYCH CECHOU ALEBO SLOVAKOU LEBO SOM TU SAM A DOST MI TO ZACINA LIEST NA HLAVU  Škleb PROSIM VAS KED TU NIEKTO BUDE OZVYTE SA RAD SPOZNAM NOVYCH PRIATELOU MOJ MAIL JE patrik83[zavináč]centrum.cz DIK CAUTE
Zaznamenáno
Izo



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #11 : Září 03, 2010, 12:20:13 am »

Ahojda,
taky ted ziju v Drazdanech (ne dlouho, driv jsem bydlela v Berline). Ja jsem CZ muj pritel je SK, to je pekny najit takovehle CZ/SK forko.  Smích
Vzdycky kdyz vyrazim nekam do nejakeho nakupniho centra, tak se to tam hemzi cesky mluvicima lidma, ale nejak jsem si do ted myslela, ze tu snad bydlim jedina a vsichni ostatni sem jezdi fakt jen nakupovat a ono dokonce mozna ani ne. To vypada byt prima. Úsměv

Mate treba i nejaky dobry tipy kam zajit? Ja tady nasla celkem obstojny Sushi, dokonce i celkem slusnej Döner <-- pro cloveka z Berlina velice dulezita vec. Úsměv
Zaznamenáno
kachnicka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #12 : Leden 30, 2011, 07:33:56 pm »

Ahojky,
tak jsem vám všem napsala a až na jednu odpověd, se bohužel nikdo neozval. Předpokladám,že už jste všichni pryč z Draždan.
Je tu někdo další, kdo pobývá, pracuje v Draždanech či okolí?
Bydlím tu zatím měsíc  a bylo by fajn, občas někam vyrazit.
piště na e-mail: k.nemcovaa[zavináč]seznam.cz
Budu se těšit!!!
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #13 : Únor 26, 2012, 08:47:12 pm »

Ahoj.
Mám možnost bydlet kousek od drážďan,ale s přítelem umíme pouze základy Aj a Nj.
Potřebuji poradit zda by jsme měli šanci sehnat tam práci.
Nevíte někdo o něčem manuálním v Drážďanech?
Díky
Katty
Zaznamenáno
kmeta



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #14 : Březen 21, 2012, 10:13:03 pm »

Ahoj jsem v Drazdanech necely mesic,jako au-pair, vubec nikoho tu neznam  Co???(krome hostitelske rodiny) tak kdyby nekdo mel zajem,treba zajit na kafe,nebo jen tak po meste urcite se ozvete..budu rada.
Muj mail KMETA[zavináč]seznam.cz   Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Island.krajane.cz © 2014
Z Islandu o Islandu, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, cestování a studiu na Islandu.

Odkazy