Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prosím o pomoc na Islandu (práce/ubytování)  (Přečteno 19691 krát)
Pepas



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 08, 2017, 08:59:25 am »

Zdravím všechny lidičky na Islandu i mimo něj.
Chtěl bych Vás poprosit o pomoc při hledání práce na Islandu.
Měl jsem domluvenou práci v kuchyni v jednom hotelu poblíž města Hof, ale nakonec se mi ozvali, že si už našli někoho jiného :/ Jsem hodně pracovitý, ale například číšníka bych dělat nemohl, jelikož se anglicky teprve "rozkecávám" Rozumím téměř všechno, psát docela taky, ale jakmile mám mluvit, ještě to není ono Smích proto hledám pro začátek něco jako úklid v hotelu, nebo pomocníka v kuchyni - s tím mám zkušenosti. Nebo cokoli jiného, kde bych nepotřeboval aktivně mluvit anglicky.
Prosím, kdyby jste o něčem věděli, tak mi napiště na mail: selingeructy[zavináč]gmail.com
Pokud nic do konce měsíce nenajdu, tak tam pojedu tvz. na blind a budu si chtít něco hledat tam, proto bych Vás chtěl i poprosit, kdyby jste někdo měl možnost ubytovat u sebe na pár dní jednoho člověka, tak se hlásím předem:) Budu rád i za jakékoli rady a tipy Úsměv takže klidně pište... dík Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Island.krajane.cz © 2014
Z Islandu o Islandu, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, cestování a studiu na Islandu.

Odkazy