Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Berlin - někdo česky mluvící v Berlíně?  (Přečteno 60607 krát)
Martyrr



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Září 26, 2013, 09:57:17 am »

Ahooj ozve se nějaký česky mluvící tvor v Berlíně? Třeba do zpráv nebo na e-mail dr.martinez[at] centrum.cz. budu rad za každou odpověď.. Jsem tu 2 měsíce zadní češi..
« Poslední změna: Říjen 16, 2013, 02:13:52 am od David » Zaznamenáno
valesek



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #1 : Září 26, 2013, 04:35:54 pm »

Ahoj, ty už jsi v Německu delší dobu nebo ten Berlín je tvoje první místo kde jsi dlouhodobě za prací?
Zaznamenáno
Martyrr



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #2 : Září 30, 2013, 09:45:17 am »

Ahoj jsem tu 3 měsíce.
Zaznamenáno
nuisance



Karma: -1
Příspěvků: 54



« Odpověď #3 : Listopad 10, 2013, 06:07:09 pm »

Ahoj,

zdravím z Reinickendorfu :-)
Jak se vede v Berlíně?

Michal
Zaznamenáno
Martyrr



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #4 : Listopad 12, 2013, 10:59:39 am »

AHoj v Berline super. Co ty Tady ?
Zaznamenáno
nuisance



Karma: -1
Příspěvků: 54



« Odpověď #5 : Listopad 16, 2013, 04:03:20 pm »

no.... shodou okolností jsem objevil tuhle stránku :-) Jinak já jsem už mazák, jsem v Německu přes 5 let :-)
Zaznamenáno
valesek



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #6 : Listopad 17, 2013, 12:57:25 pm »

Ahoj,
rikam si, ze bych chtel zkusit pracovat v Nemecku, ale s mou nemcinou to neni nejlepsi. Myslite ze na minijoby berou i lidi se spatnou nebo temer zadnou nemcinou? Ja bych vzal ty minijoby kvuli tomu, abych mohl prespavat v nemecku a ucit se tam nemcinu a pritom si na pobyt vydelal. Vzdy kdyz totiz napisu prihlasku o praci, tak chcou nemcinu.

Ales
Zaznamenáno
nuisance



Karma: -1
Příspěvků: 54



« Odpověď #7 : Listopad 27, 2013, 04:47:39 pm »

... tak jako nemcinu potrebujes fakt i na uklizecku, nehlede na to, ze je v Nemecku uklizecek prebytek, vidim to u nas ve firme, ale i tak kolem sebe, proste bez nemciny se tady clovek nechyta, ale co vim, tak Bundesagentur für Arbeit (pracovni urad) hradi kurz nemicny, snad po dobu 6ti mesicu (a nevylucuju, ze nehradi ani socialni davky). Potrebujes tu byt nahlasenej na mestskym urade (je zapotrebi Anmeldebescheinigung) a muzes zacit :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Island.krajane.cz © 2014
Z Islandu o Islandu, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, cestování a studiu na Islandu.

Odkazy