Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám jakoukoliv manuální práci kdekoliv Německu  (Přečteno 24324 krát)
macura



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Červen 24, 2012, 10:26:38 am »

Ahoj jelikož je velká konkurence v ČR v oboru v kterém pracuji na ŽL. tak hledám práci mimo ůzemí ČR. Mám jen slabší základy nj,ale nějak bych se snad domluvil. Dělám především ve stavebnictví - zednické práce, pokládka obkladů a dlažby,, více najdete případně na webu , vše co jsem dělal tam uvidíte. Jsem pokízdný s Vl. vozem.Hledám dlouhodobě, aniž bych se už pak vracel !Cokoliv když tak manuálního kdekoliv. Můj web kde si můžete prohlídnout více co umím.Ted ještě dodělávám fasádu,práce asi ještě na 14 dní , ale pak chci prič. Odkaz na web - http://pokladac.webnode.cz/
Kontakt - standa mobil : 605 370 940


* KOUPELNA REKONSTRUKCE ..JPG (272.16 KB, 768x1024 - prohlédnuto 969 krát.)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Island.krajane.cz © 2014
Z Islandu o Islandu, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, cestování a studiu na Islandu.

Odkazy